pałac wnetrza 06 I DziedzickiUprzejmie informujemy, że od 5 maja 2021 r. ekspozycje Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce są ponownie czynne dla zwiedzających, od środy do piątku w godz. 10.00 -17.00, w soboty i niedziele od 11.00 do 18.00.

Z powodu dezynfekcji obowiązuje przerwa techniczna, w tygodniu od godz. 13.00 do 13.30, w weekendy od 14.00 do 14.30.

Prosimy, aby w czasie zwiedzania przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Wstęp tylko w maseczkach.

Zalecamy zwiedzanie indywidualne. W obiektach Muzeum może przebywać może ograniczona liczba osób: w pałacu - maks. 15 osób,

ZWIEDZAJ BEZPIECZNIE:

- zachowaj odległość minimum 1,5 metrów,

- przy wejściu i wyjściu do budynków dezynfekuj dłonie,

- obowiązkowo zasłaniaj nos i usta,

- stosuj zasady ochrony podczas kichania i kaszlu,

- unikaj kontaktu ze wspólnymi powierzchniami dotykowymi,

- staraj się nie dotykać oczu, ust i nosa.

Zalecamy płatność kartą w kasie.

Kawiarenka muzealna czynna jest w godzinach pracy Muzeum i świadczy usługi tylko na wynos.

Park czyny jest codziennie od 7.00 do 21.00.

Aktualne Zasady zwiedzania obowiązujące w okresie zagrożenia COVID 19 - plik (PDF)