urodziny koncert 0326 marca w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce odbył się koncert „Polskie Hollywood. Twórczość filmowa polskich kompozytorów w aranżacji na skrzypce i fortepian” w wykonaniu Strzelecki/Ślązak Duo. Występ wieńczył obchody rocznicy urodzin Kazimierza Pułaskiego, które są tradycją miejsca.

Zdjęcie artystówMuzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza na koncert „Polskie Hollywood. Twórczość filmowa polskich kompozytorów w aranżacji na skrzypce i fortepian” w wykonaniu Strzelecki/Ślązak Duo. Koncert odbędzie się 6 marca o godzinie 18.00 w sali koncertowej Centrum Edukacyjno-Muzealnego przy wareckim muzeum. Wydarzenie zwieńczy tegoroczne obchody 279. rocznicy urodzin Kazimie rza Pułaskiego.Wstęp na nie jest wolny.
Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzanie przybycia (tel.: 48 667 22 67 lub mail: sekretariat@muzeumpulaski.pl ).

01W piątek, 9 lutego, w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce odbył się kolejny koncert z cyklu „Wieczór z Kulturą”.

kierejsza ban2024Zapraszamy na wyjątkowy XXXVI Wieczór z Kulturą w karnawałowym rytmie!

Zdjęcie z koncertu

W niedzielę 26 listopada, w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, po raz drugi w tym roku, na specjalne życzenie muzealnej publiczności, odbył się koncert „Tango mych marzeń i snów”.

Baner informacyjnyNa prośbę naszej wspaniałej Publiczności, z okazji Andrzejek, powtarzamy wyjątkowy ,,Wieczór z Kulturą’’ w rytmie tanga!

wieczor kultura XXXV banMuzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza na XXXIV koncert z cyklu ,,Wieczór z Kulturą’’.

Baner informacyjny o koncercieW piątek 22 września o godz. 18:00 w Sali koncertowej Centrum Edukacyjno-Muzealnego przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce odbędzie się koncert podczas którego usłyszymy m.in. utwory Franciszka Lessla – polskiego kompozytora i pianisty, który przez kilkanaście lat żył, pracował i tworzył w Pilicy koło Warki, a po śmierci pochowany został na cmentarzu w podwareckiej Ostrołęce.

Duet akordeonowy - Natalia Kowalska i Paweł IrzykW niedzielne popołudnie 20 sierpnia na małej scenie w parku przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, w ramach koncertu z cyklu „Letnia strefa muzyki " zaprezentował się duet akordeonowy - Natalia Kowalska i Paweł Irzyk.

baner informacyjnyW niedzielę 20 sierpnia o godz. 15.00 na terenie parku przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce odbędzie się kolejny koncert z cyklu Letnia strefa muzyki - ,,TANGA I WALCE’’.