facebook 1200 x 628 px tango 02Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza na wyjątkowy XXX ,,Wieczór z Kulturą’’.

zdjęcie zespołu i publicznościNa zakończenie roku 55-lecia Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, 29 grudnia w atmosferze świąteczno-noworocznej odbył się XXIX „Wieczór z Kulturą”.

BanerNa zakończenie roku 55-lecia Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, zapraszamy na XXIX koncert z cyklu ,,Wieczór z Kulturą’’

Zdjęcie zespołuW piątkowy, jesienny wieczór 21 października odbył się XXVIII „Wieczór z Kulturą” w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego.

baner informacyjny o koncercieMuzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza na XXVIII koncert z cyklu ,,Wieczór z Kulturą’’. W programie przepiękny koncert VIVALDI / OSIECKA Nowe Cztery Pory Roku w wykonaniu:

3W sobotnie popołudnie 18 września Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce po raz kolejny wzięło udział w Europejskich Dniach Dziedzictwa.

DniDziedzictwa MuzeumMuzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce po raz kolejny przyłącza się do świętowania Europejskich Dni Dziedzictwa organizowanych przez Narodowy Instytut Dziedzictwa. To już 30. jubileuszowa edycja wydarzenia, które w całej Polsce odbywa się w dniach od 10-11 oraz 17-18 września 2022.

DSC 8252W minioną niedzielę 14 sierpnia w parku odbył się koncert z cyklu ,,Letnia strefa muzyki’’- spotkanie z muzyką na łonie natury.

Muzeum FB puhovskyW niedzielę 14 sierpnia o godz. 15.00 na terenie parku w Warce odbędzie się koncert z cyklu ,,Letnia strefa muzyki’’ – PUHOVSKY ‘’The Songrider’’.

DSC 8067m 111 czerwca w ramach cyklu ,,Wieczór z Kulturą’’ na muzealnej scenie wystąpiła Partycja Zarychta – wokalistka jazzowa, kompozytorka, nauczycielka śpiewu, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej.