Aktualności

XXIV Wieczor kultura banSerdecznie zapraszamy na XXIV koncert z cyklu „Wieczór z Kulturą”
 9 lutego 2020 roku o godz. 17.00

image26 stycznia o godz. 16.00 w Sali koncertowej Centrum Edukacyjno-Muzealnego przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce odbędzie się wykład o nauczaniu Prymasa Tysiąclecia kadr. Stefana Wyszyńskiego, który wygłosi ks. dr Jerzy Jastrzębski – wykładowca Instytutu Prymasowskiego.

kiepura202007

11 stycznia odbył się XXIII "Wieczór z Kulturą", w którym przypomnieliśmy wyjątkową parę artystów: Marthę Eggerth i Jana Kiepurę.

info zwiedz 2020Uprzejmie informujemy, że ze względu trwające prace porządkowe i konserwatorskie w pałacu Pułaskich, ekspozycje stałe Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego będą nieczynne dla zwiedzających do 20 stycznia.

karta nowy rok2019

Koledy 2019 13221 grudnia odbył się XXII „Wieczór z Kulturą", którym zakończyliśmy muzealny i artystyczny rok 2019 w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce.

zyczenia2019BN

swieta muzeumUprzejmie informujemy, że w dniach od 22 grudnia do 13 stycznia 2020 r. ekspozycje stałe i czasowe Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego będą nieczynne dla zwiedzających.

baner www KiepuraSerdecznie zapraszamy na XXIII koncert z cyklu ,,Wieczór z Kulturą’’ 11 stycznia o godz. 18.00.

imageW piątek 13 grudnia po raz drugi spotkała się Rada Muzeum. Podczas posiedzenia obecni byli: Starosta grójecki Krzysztof Ambroziak, Członek Zarządu powiatu Andrzej Zaręba, Leszek Przybytniak – radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego, historyk sztuki prof. zw. dr hab. Jan Wiktor Sienkiewicz, historyk sztuki dr Anna Rudek-Śmiechowska oraz historyk Rafał Wróblewski.