urodziny2021 0002W 276. rocznicę urodzin Kazimierza Pułaskiego złożyliśmy kwiaty przy pomniku patrona Muzeum w parku. O rocznicy urodzin Kazimierza Pułaskiego pamiętali także przedstawiciele władz samorządowych powiatu grójeckiego i Warki, organizacji społecznych i szkoły, która nosi imię bohatera dwóch narodów.

Do parku w Winiarach przybyli: wicestarosta powiatu grójeckiego Jolanta Sitarek, Andrzej Zaręba członek zarządu powiatu, Teresa Knyzio wiceburmistrz Warki, Maryla Szajner – dyrektorka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, a także delegacja Towarzystwa Miłośników Miasta Warki im. Kazimierza Pułaskiego na czele z Prezes Danutą Sadowską, Prezes Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych Koło w Warce – Grażyna Kijuc, przedstawiciele Klubu Gazety Polskiej. Wszystkim dziękujemy za pamięć.