zdjęcie zespołu i publicznościNa zakończenie roku 55-lecia Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, 29 grudnia w atmosferze świąteczno-noworocznej odbył się XXIX „Wieczór z Kulturą”.

Tym razem na muzealnej scenie wystąpili: Martyna Ciok – śpiew, Mariusz Kozłowski – saksofon i Wojciech Świętoński – fortepian. Oprócz kolęd takich jak: „Przybieżeli do Betlejem’’, „Pójdźmy wszyscy do stajenki” czy „Cicha noc”, mieliśmy okazję usłyszeć utwory m. in. Tiny Turner – “Simply The best”, Czerwonych Gitar - ,,Jest taki dzień’’, Eda Sheerana I Eltona Johna – “Merry Christmas, Wham!” -,,Last Christmas’’.

Koncert był okazją do podziękowania wszystkim Partnerom oraz Gościom za mijający rok. Artyści - łącząc różne stylistyki muzyczne - wykonali znane i lubiane przeboje dedykowane okresowi Bożego Narodzenia, mówiące o miłości i o tym, co w życiu najważniejsze. Sala muzeum byłą wypełniona po brzegi. Dziękujemy Artystom i wspaniałej Publiczności.
Zapraszamy na muzealne wydarzenia w 2023 roku.

fot. Rafał Donica