Zdjęcie członków Rady Muzeum5 grudnia obradowała nasza Rada Muzeum, która jednogłośnie, pozytywnie zaopiniowała plan działalności muzeum na 2023 rok.

Dyskutowano również o bieżących sprawach oraz planowanych inwestycjach na terenie muzeum. Posiedzenie poprowadził Andrzej Zaręba -Przewodniczący Rady. Bardzo dziękujemy wszystkim Członkom Rady za wszystkie pozytywne głosy.

Przypomnijmy w Radzie Muzeum zasiadają:

• prof. zw. dr hab. Jan Wiktor Sienkiewicz - historyk sztuki, krytyk, kurator wystaw, badacz tematyki polskiej sztuki na emigracji
  • prof. dr hab. Zbigniew Wawer - historyk wojskowości, dyrektor Muzeum Łazienki Królewskie.
  • Dorota Janiszewska-Jakubiak - dyrektor Instytut Polonika, historyczka sztuki.
  • Witold Bujakowski - konserwator zabytków, kierownik delegatury w Radomiu Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
  • Leszek Przybytniak - Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego.
  • Teresa Knyzio - wiceburmistrz Warki.
  • Rafał Wróblewski - historyk, przedstawiciel Stowarzyszenia Muzealników Polskich, oddział mazowiecki.
  • Krzysztof Ambroziak Starosta Grójecki.
  • Andrzej Zaręba - Członek Zarządu Powiatu, Przewodniczący Rady.

Wszystkim przybyłym Członkom Rady jeszcze raz dziękujemy!