DSC 8252W minioną niedzielę 14 sierpnia w parku odbył się koncert z cyklu ,,Letnia strefa muzyki’’- spotkanie z muzyką na łonie natury.

Koncertową niedzielę zapewnił słuchaczom Roman Puchowski, bluesman, „Gitarzysta roku ”w plebiscycie Blues Top 2018. Podczas koncertu usłyszeliśmy jego autorskie piosenki min; utwory z premierowej, folkowej płyty ŻYWIOŁY LASU, nagranej przez artystę z Kaszubskim Zespołem Pieśni i Tańca ,,Przodkowianie’.

Puhovsky to intrygujący wokalista, tworzy genialną muzykę i niesamowity klimat na scenie, nie boi się bawić dźwiękami. Tyle wystarczy, żeby porwać tłum. Mocną stroną koncertu była gitara i niesamowity wokal artysty. Koncert w wykonaniu Romana Puchowskiego podarował nam godne uwagi wydarzenie kulturalne. Ślicznie dziękujemy licznie przybyłym gościom. Dziękujemy Artyście i wspaniałej pogodzie.