JAcek Kadis 202108007W sobotnie popołudnie 14 sierpnia w winiarskim parku odbył się koncert z cyklu „Letnia strefa muzyk” – Piosenki po drodze.

Tym razem gościliśmy utalentowanego artystę Jacka Kadisa , który zabrał słuchaczy w klimat piosenki podróżnej.

Jacek Kadis - śpiewający poeta, bard oraz interpretator twórczości klasyków piosenki literackiej. Zajmuje się tworzeniem i wykonywaniem piosenki w nurcie poezji śpiewanej, piosenki literackiej, piosenki autorskiej. Jest laureatem wielu festiwali i konkursów w Polsce. Na letniej scenie wareckiego parku nie zabrakło autorskich pieśni barda, wykonanych solo, jedynie w towarzystwie gitary. To było godne uwagi wydarzenie kulturalne.

Serdecznie dziękujemy licznie przybyłym Gościom. Dziękujemy Artyście i wspaniałej pogodzie.