Kopia koronawirus grafika red2

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (DZ.U. 2021 r. Poz. 512), w trosce o bezpieczeństwo gości i pracowników Muzeum, ogranicza się działalność Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce polegającą na: zamknięciu ekspozycji dla publiczności i nie organizowaniu wydarzeń z udziałem publiczności w terminie do 9 kwietnia 2021 r., zapewniając jednocześnie ciągłość funkcjonowania instytucji.

Zabytkowy park przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego pozostaje otwarty codziennie w godz.7.00-21.00.

Kawiarenka muzealna Cafe Savannah nie będzie świadczyła usług dla publiczności do 9 kwietnia 2021 r.

Przypominamy, że w czasie społecznej izolacji mogą Państwo korzystać z naszej oferty on-line na stronie internetowej i Facebooku:

Link do muzeum online

Zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych. Życzymy wszystkim zdrowia i szybkiego powrotu do normalności.