pałac wnetrza 06 I DziedzickiMuzeum im. Kazimierza Pułaskiego otwiera ponownie swoje drzwi dla publiczności. Zapraszamy od soboty 6 lutego.

Ekspozycje będą czynne od środy do piątku w godz.9.00-16.00, w soboty i niedziele od 10.00 do 17.00. Zapoznaj się z nowymi zasadami zwiedzania pałacu, wystaw czasowych oraz parku w okresie pandemii. Z powodu dezynfekcji będzie przerwa techniczna w zwiedzaniu, w tygodniu od 13.00 do 13.30, w weekendy od 14.00 do 14.30.
W celu zapewnienia wszystkim maksymalnego bezpieczeństwa przy wejściu i wyjściu z budynków dezynfekuj dłonie. Zakrywaj nos i usta oraz zachowaj bezpieczny odstęp - min. 1,5 m.
Limit osób zwiedzających ekspozycje na raz został zmniejszony zgodnie z obowiązującymi przepisami. Audioprzewodniki i kąciki zabaw dla dzieci, nie będą udostępniane.
Z dniem 6 lutego rusza również nasza muzealna Café Savannah, w której można kupić kawę, herbatę i przekąski tylko na wynos, nowość: herbata zimowa!
Polecamy zwiedzanie indywidualnie, grupa może liczyć maksymalnie 5 osób. Cały czas zachęcamy również do zwiedzania online i śledzenia naszego fanpage’a oraz strony internetowej.

Zwiedzaj bezpiecznie!
• Zachowaj odległość
• Obowiązkowo zasłaniaj nos i usta
• Nie dotykaj oczu, ust i nosa
• Stosuj zasady ochrony podczas kichania i kaszlu
• Nie dotykaj wspólnych powierzchni, eksponatów, gablot
• Unikaj płatności gotówką, korzystaj z kart płatniczych.

 

Zasady zwiedzania obowiązujące w okresie zagrożenia COVID 19 - plik (PDF)

Regulamin zwiedzania - plik (PDF)

WYTYCZNE dla odwiedzających zabytkowy park przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce obowiązujące w okresie zagrożenia COVID 19 - plik (PDF)