Kopia koronawirus grafika red2Szanowni Państwo, zgodnie § 1. ust. 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 stycznia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Dz. U. 2021 r., poz. 91, z przykrością informuję o przedłużeniu zamknięciu ekspozycji Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce i nie organizowaniu wydarzeń z udziałem publiczności do 31 stycznia 2021 r.

Nieczynna będzie nadal kawiarnia muzealna. Zabytkowy park w Winiarach pozostaje otwarty codziennie w godz.9.00-21.00. Jednocześnie informuję, że Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce kontynuuje zaplanowaną działalność, wyjąwszy ograniczoną czasowo aktywność związaną z udostępnianiem zbiorów, wystaw czasowych, organizacją koncertów i wydarzeń kulturalnych.

Zachęcam Państwa do pozostania z nami w kontakcie online, wirtualnego zwiedzania Muzeum i parku oraz śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku, Instagrama oraz strony internetowej. Z całym zespołem Pracowników, pokładamy nadzieję, że za kilka tygodni znów będziemy mogli otworzyć dla Państwa drzwi naszego Muzeum. Wszystkim życzymy zdrowia i spokoju w tym trudnym czasie.

 

Iwona Stefaniak
Dyrektor
Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego