DSCF2167 Editpalac parkSzanowni Państwo, w związku Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Dz. U. 2020 r., poz. 2316 z przykrością informuję o przedłużeniu zamknięciu ekspozycji Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce i nie organizowaniu wydarzeń z udziałem publiczności do 17 stycznia 2021 r. Nieczynna będzie nadal kawiarnia muzealna. 

Zabytkowy park w Winiarach pozostaje otwarty codziennie w godz.9.00-21.00. Jednocześnie informuję, że Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce kontynuuje zaplanowaną działalność, wyjąwszy ograniczoną czasowo aktywność związaną z udostępnianiem zbiorów, wystaw czasowych, organizacją koncertów i wydarzeń kulturalnych. 

Zachęcam Państwa do pozostania z nami w kontakcie online, wirtualnego zwiedzania Muzeum i parku oraz śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku, Instagrama oraz strony internetowej. Z całym zespołem Pracowników, pokładamy nadzieję, że za kilka tygodni znów będziemy mogli otworzyć dla Państwa drzwi naszego Muzeum.  Wszystkim życzymy zdrowia i spokoju w tym trudnym czasie.

Z wyrazami szacunku,
Iwona Stefaniak
Dyrektor Muzeum