imageSZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY UCZESTNICY VI edycji konkursu DWA OBLICZA PUŁASKIEGO, w obliczu trwającej epidemii w obecnym roku szkolnym nie uda nam się zakończyć konkursu DWA OBLICZA PUŁASKIEGO. W związku z powyższym informujemy, że plany przeprowadzenia II etapu (zawody sportowe: bieg i pływanie) oraz wycieczki do Gdyni podczas której odbyłby się III etap i zarazem Wielki Finał konkursu przenosimy na wrzesień br.

 

O dokładnych datach poinformujemy w późniejszym terminie. W takim wypadku zwycięzca konkursu popłynie w rejs po Morzu Bałtyckim w wakacje 2021 r. Informujemy również, że uczniowie zakwalifikowani do II etapu, którzy ukończą szkołę średnią w roku szkolnym 2019/2020 mogą kontynuować swój udział w konkursie DWA OBLICZA PUŁASKIEGO. Prosimy zatem by nauczyciele-opiekunowie zachowali z nimi możliwość kontaktu. 

Nagrody dla najlepszych uczestników I etapu konkursu (wraz z dyplomami dla osób, które uplasowały się na podium oraz tych, które zakończyły udział na I etapie konkursu) zostały rozesłane do szkół i za ich pośrednictwem zostaną przekazane uczniom. Do zobaczenia we wrześniu!

 

Dyrektor Muzeum
im. Kazimierza Pułaskiego w Warce
Iwona Stefaniak

w porozumieniu z Dowódcą ORP „Gen. K. Pułaski”
kmdr. por. Pawłem Wernerem

 

 

image