imageSzanowni Państwo. W związku z prowadzeniem działań mających na celu zminimalizowania szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2, a także wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (§ 5.1. ust. 2. Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego), uprzejmie informuję, że Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce pozostaje zamknięte dla zwiedzających od 12 marca do odwołania. Działalność instytucji została czasowo ograniczona.

W związku z wprowadzeniem w Muzeum trybu pracy zdalnej oraz ograniczenia kontaktu pracowników z osobami z zewnątrz, a także między sobą, uprzejmie informuję, iż rekomendowaną formą komunikacji w sprawach służbowych jest korzystanie z poczty elektronicznej na adres: sekretariat@muzeumpulaski.pl lub skrzynki podawczej Muzeum na platformie ePUAP.

Wszystkim grupom zorganizowanym, które zarezerwowały zwiedzanie lub lekcje muzealne, proponujemy kontakt drogą elektroniczną pod adres: rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub sekretariat@muzeumpulaski.pl .We wszystkich sprawach administracyjnych prosimy o kontakt pod tel. 48/ 667 22 67 lub e-mail: sekretariat@muzeumpulaski.pl

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z tej trudnej sytuacji. Jednocześnie informujemy, że Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce kontynuuje zaplanowaną na rok 2020 działalność, wyjąwszy ograniczoną czasowo aktywność związaną z udostępnianiem zbiorów, wystaw czasowych, organizacją koncertów i wydarzeń kulturalnych, edukacją muzealną. Park pozostaje otwarty dla publiczności.
O ewentualnych zmianach tego stanu rzeczy, wynikających z decyzji Władz Zwierzchnich, będziemy informowali na bieżąco.

Z wyrazami szacunku,

Iwona Stefaniak
Dyrektor Muzeum