imageMuzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce po raz kolejny przystąpiło do Akcji ,,KOLEJĄ DO KULTURY’’. Warto zachować skasowany bilet Kolei Mazowieckich. Okazując go w kasie muzeum, będzie można uzyskać zniżkę na bilet wstępu do muzeum:

Bilet normalny będzie można nabyć w cenie 7 zł, natomiast ulgowy 5 zł / podajemy ceny po zniżce.

Ze zniżki może skorzystać każdy, kto kupi bilet na pociąg KM – zarówno w kasie biletowej, jak również u kierownika pociągu. Bilet może mieć formę kartonikową, zakodowaną na Karcie Mazowieckiej lub może być zakupiony za pomocą SkyCash. W dwóch ostatnich przypadkach należy zachować potwierdzenie zakupu biletu. Na skorzystanie ze zniżkowego biletu do instytucji kultury pasażerowie mają czas do 30 dni po upływie terminu ważności biletu na pociąg. Każdy rodzaj biletu może być podstawą do skorzystania z oferty zniżek – jednorazowy, okresowy, czy też zakupiony w ofercie specjalnej. Akcja dotyczy także biletów na pociągi ,,Dragon’’ i ,,Słoneczny’’. Nie biorą w niej udziału jedynie bilety ZTM i WKD zakupione w ramach oferty ,,Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD’’. 

Akcja potrwa do 31 grudnia 2020 r. natomiast wszelkie szczegółowe informacje i lista instytucji partnerskich oraz Regulamin akcji ,, KOLEJĄ DO KULTURY ‘’są dostępne na stronie internetowej.

 

 

 

https://dokultury.mazowieckie.com.pl/ 

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

koleją do kultury plakat2020