imageW porozumieniu z dowództwem ORP „Gen. K. Pułaski” uszczegółowiliśmy spis literatury i stron www obowiązujący w tegorocznej edycji. Znajomość Regulaminu Służby Okrętowej ograniczyliśmy do rozdziału 24 „Ceremoniał morski” oraz załącznika nr 2 „Symbole Rzeczypospolitej Polskiej…”.

Pełny spis lektur i stron www, z którymi każdy uczestnik konkursu powinien się zapoznać, dostępny jest na naszej stronie [LINK]. Książki można nabyć w naszym sklepie na terenie Muzeum, jak również składając zamówienie przez internet pod adresem: rezerwacja@muzeumpulaski.pl. Zachęcamy również do indywidulanych i grupowych wizyt w naszym Muzeum i zwiedzania tak pałacu jak i wystawy czasowej. Ponadto wszystkich chętnych informujemy, że na terenie Muzeum znajduje się biblioteka, z której zasobów można korzystać po wcześniejszym umówieniu się.

Bądźcie gotowi do sprawdzianu wiedzy. Czytajcie, zapamiętujcie, poznawajcie. Konkursu „Dwa oblicza Pułaskiego” trwa. Pierwszy etap już 27 lutego 2020 roku.