smykofonia marzec FBPo raz kolejny zapraszamy rodziny wraz z małymi dziećmi (0 – 5 lat ) na spotkanie z muzyką klasyczną i nie tylko. 16 marca, o godzinie 11.00 w Centrum Edukacyjno – Muzealnym odbędzie się drugi koncert w ramach projektu Smykofonia.

Przy muzyce nie zabraknie dobrej zabawy. Przyjazny klimat i swobodna atmosfera to jest to, co małe Smyki lubią najbardziej. Tym razem zapraszamy w daleką podróż, aby usłyszeć tradycyjne i współczesne chińskie melodie. Czy wiecie, że wystarczy tylko pięć dźwięków, aby stworzyć harmonijną muzykę? Zaśpiewajmy to razem!

Sobota, 16 marca 2019 roku, godz. 11.00
Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce
ul. K. Pułaskiego 24, sala koncertowa CEM

Wykonawcy:
Joann Lalek – śpiew i prowadzenie
Chang Oinke – śpiew
Piotr Łabanow – instrumenty strunowe
Łukasz Szulc – instrumenty perkusyjne

Bilety wstępu: dziecko – 7 zł, każde następne dziecko – 5 zł, opiekun – 10 zł od osoby. Nie ma możliwości pozostawienia dziecka bez opieki. Ilość miejsc jest ograniczona. Bilety można rezerwować pod adresem: rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub pod numerem telefonu: 48/667 20 20.

Warka marzec 01 mini