muzyka polskich salonów baner FB ver ostW niedzielę 16 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy na XVIII spotkanie z cyklu „Wieczór z Kulturą”.

Na zakończenie wyjątkowego roku 100. lecia odzyskania niepodległości Polski zapraszamy naszych Gości w muzyczną podróż po polskich salonach Czartoryskich, Zamoyskich, Potockich…

Na scenie wystąpią:
Katarzyna Plewniak - mezzosopran
Paweł Łukasik - altówka
Joanna Błażej-Łukasik - fortepian

W programie wieczoru usłyszymy kompozycje, przy których bawiły się i ucztowały najznakomitsze rody. To utwory, które opowiadają historię naszego kraju i narodu m.in; Polonez, Pieśń majowa, Walce salonowe. Na zakończenie wieczoru usłyszymy także najpiękniejsze polskie kolędy.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 40 zł od osoby* można nabyć przez Internet pod adresem: rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub w kasie muzeum:

tel. 48/667 20 20 w. 21

* przedsprzedaż obowiązuje do dn. 30.11.2018r. Od 1.12.2018r. sprzedaż regularna – 50.00 zł od osoby.

- Obowiązują stroje wizytowe.

- W cenę wliczono wino i przekąski.

- Miejsca dostępne zgodnie z kolejnością rezerwacji.

WK 2018plakat