coffee savannah2017Po raz drugi Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego znalazło się wśród beneficjentów Funduszu Społecznego Grupy Żywiec zyskując dofinansowanie w kwocie 10 000 zł.

W ramach realizacji zadania, na terenie Centrum Edukacyjno-Muzealnego, zostanie stworzona kawiarenka muzealna jako miejsce spotkań i wypoczynku. Projekt jest swoistą kontynuacją rozwijania przy muzeum przestrzeni przyjaznej gościom. Liczba osób odwiedzających muzeum i park wciąż się zwiększa. Szukają oni miejsc wypoczynku i relaksu w pięknych okolicznościach nadpilickiej przyrody. Uruchomienie kawiarni bez wątpienia podniesie poziom atrakcyjności turystycznej i rekreacyjnej tego owianego legendami miejsca! Oficjalne otwarcie kawiarenki planowane jest na weekend poprzedzający majówkę ’2018.

Projekt „Strefa spotkań – Café Savannah”
został dofinansowany w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec www.fundusz.grupazywiec.pl

Logo Grupa Żywiec