scena elfów201728 lipca zapraszamy wszystkich małych widzów wraz z opiekunami na wyjątkowy spektakl „Cudny dzień” w wykonaniu artystów Sceny Elffów według autorskiego pomysłu Ani Polarusz.

Mamy przyjemność zaprezentować koncert Gęsiorka, czyli Eugeniusza „Genio” Gęgalskiego, który jest marionetką, ale żyje już własnym życiem. Jest prawdziwym artystą na Scenie Elffów. Prowadzi go Ktosiek, który wymyśla i tworzy lalki. Teraz bardzo chce, żeby więcej dzieciaczków i dorosłych zobaczyło unikatowy koncert z lirycznymi piosenkami o przyrodzie z muzyką Wolfganga Amadeusza Mozarta... W tym wszystkim towarzyszy mu zabawny Mimik. W spektaklu występują różne wymyślone postacie, które też są marionetkami. Pomagają one Gęsiorkowi w rozwiązaniu niezwykłej intrygi.

 Bilety w cenie biletu ulgowego do muzeum (7 zł/os.)

Czas trwania spektaklu ok. 45 min.

Po spektaklu zapraszamy na warsztaty: „Reguły wakacyjnych zabaw”.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: 48 667 20 20 w. 21 lub rezerwacja@muzeumpulaski.pl

Scena Elffów w Galerii Freta to nowatorski teatr lalek dla dzieci i miejsce artystycznych spotkań dla całych rodzin. Przełamuje utarte schematy myślenia o sztuce i łamie konwenanse. Tworzy, pobudza do współdziałania, zachęca do interakcji, uwrażliwia na estetykę.