Raczka20160118 listopada w Centrum Edukacyjno – Muzealnym wystąpił Dariusz Rączka z zespołem. Okazja do muzycznego spotkania była wyjątkowa - artysta świętował bowiem swoje 40-ste urodziny.

Na sali koncertowej, wypełnionej niemal do ostatniego miejsca, zgromadzili się przyjaciele, znajomi, miłośnicy talentu Dariusza Rączki. Klimatyczne, poetyckie utwory, przeplatane były opowieściami nie tylko jubilata, ale i zaprzyjaźnionych z nim poetów: Tadeusza Krzysztofa Knyziaka i Kazimierza Kochański ego. Artyście na scenie towarzyszyli: Maciej Rejmontowski (gitara elektryczna, akustyczna), Maciej Buczyński (bas), Piotr Czechowski (cajon, perkusjonalia) oraz żona Anna Kolasa-Rączka (śpiew) wraz z zaledwie kilkuletnią córką, która już zaczyna zdradzać wielką pasję do muzyki. U boku Dariusza Rączki wystąpili również członkowie Starego Zespołu Młodzieżowego+ i Marcin Koc.
To był dobry wieczór na miłe spędzenie czasu. Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego dziękuje Dariuszowi za występ i życzy wielu sukcesów w życiu prywatnym jak i artystycznym.