lewandowskafot2016Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza na listopadowe spotkanie z cyklu "Wieczór z Kulturą". W niedzielę 20 listopada gościem muzeum będzie Joanna Lewandowska, laureatka wielu znaczących konkursów i festiwali. "Mężczyźni mojego życia - Marek Grechuta z Krakowa" to tytuł wyjątkowego koncertu artystki.

Joanna Lewandowska - Kujawianka z Warszawy. Ukończyła szkołę muzyczną II stopnia w klasie fortepianu. Dalsza Jej edukacja muzyczna przebiegała już na deskach teatralnych. Szkołę aktorstwa dała jej 5-letnia praca w musicalu „Metro”. Występowała w nim jako wokalistka i tancerka, grając pierwszoplanowe role. Artystka utalentowana i wszechstronna. Choć najbliższy jest jej nurt tzw. poezji śpiewanej i piosenki aktorskiej, Joanna wymyka się wszelkim klasyfikacjom i ograniczeniom. Odnajduje się w rocku, bluesie, jazzie. Niezwykła muzykalność i ekspresja głosu sprawiają, że każdym dźwiękiem porywa słuchacza do niezwykłego świata.

W programie XI "Wieczoru z Kulturą" znajdą Państwo ponadczasowe przeboje Czarodzieja z Krakowa – Marka Grechuty: Śpij, bajki śnij, Odkąd jesteś, Ocalić od zapomnienia, Świecie nasz, Na szarość naszych nocy, Miłość.

20 listopada o godz. 17:00 zapowiada się niezwykłe spotkanie!

Bilety na koncert w cenie 70 zł od osoby można nabyć przez Internet pod adresem: rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub w kasie muzeum. Obowiązują stroje wizytowe. W cenę wliczone wino i przekąski.

lewandowskapalakt2016