koronawirus grafika2Szanowni Państwo, w związku z objęciem całego kraju strefą żółtą uprzejmie informuję, że na terenie Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego niezmiennie dbamy o bezpieczeństwo Gości i Pracowników, dlatego:

– obowiązuje noszenie maseczek
– dezynfekcja rąk podczas wejścia i wyjścia z Muzeum
– zachowanie dystansu
– limit zwiedzających na terenie pałacu 18 osób, w sali wystaw czasowych Centrum Edukacyjno-Muzealnego 8 osób, w holu 5 osób

Muzeum czynne jest od środy do piątku w godz. 9.00-16.00, w soboty i niedziele w godz.10.00-17.00.

W godzinach pracy Muzeum czynna jest również kawiarnia. Na chwilę obecną nie ma planów zamknięcia Muzeum. Z nakazu noszenia maseczek wyłączone są m.in. parki, ogrody botaniczne oraz ogrody zabytkowe, dlatego na terenie naszego parku dozwolone jest chodzenie bez maseczek, pod warunkiem zachowania dystansu min.1,5 m.

Informacje na temat instytucji kultury w żółtej i czerwonej strefie znajdą Państwo na stronie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - link.