park komunikat20203Szanowni Państwo, w związku z podjęciem działań zapobiegających szerzeniu się epidemii koronawirusa, ze względu na minimalizowanie ryzyka gromadzenia się i spotykania osób w skupiskach, zgodnie z rekomendacją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, PARK W WINIARACH ZOSTAJE ZAMKNIĘTY dla zwiedzających i spacerowiczów od 21 marca od godz. 12.00. do odwołania.

To trudna decyzja, którą odsuwaliśmy w czasie. Jednak wraz z wiosenną aurą, na wypoczynek na świeżym powietrzu wyszło w ostatnich dniach wielu mieszkańców miasta i okolicy, często ze swoimi pociechami. W imię wspólnego dobra apelujemy – ZOSTAŃCIE W DOMACH, wychodźcie tylko w niezbędnych potrzebach. Tak wiele teraz zależy od nas samych, a najbliższe dni zdecydują o tym, na jaką skalę epidemia rozwinie się na terenie Polski.

Prosimy o wyrozumiałość. Wierzymy, że przetrwamy ten trudny czas i już niedługo będziemy spotykali się w pięknej scenerii winiarskiego parku.

Z wyrazami szacunku,

Iwona Stefaniak