Smykofonia Warka kwiecień 016 kwietnia w sobotę o godz. 11.00 Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce serdecznie zaprasza rodziny z maluszkami (0 – 5 lat) na kolejny koncert z cyklu ,,Smykofonia na Mazowszu”.

Wykonawcy:

Marta Grzywacz – wokal
Agnieszka Kowalska – fagot
Krzysztof Kozłowski – fortepian
Anna Szawiel – prowadzenie

Tym razem posłuchamy spóźnialskich dźwięków, budzika i kurantów. Zajrzymy do wnętrza zegara i sprawdzimy czy można go nastroić. Jak brzmi minuta, a jak sekunda ? Instrumenty klawiszowe, głos i fagot spróbują cofnąć czas, który płynie wolno lub szybko – jak muzyka. Tak, tik, tak.

Koncerty Smykofonii to przede wszystkim wysoka jakość prezentowanej muzyki, przyjazny klimat i swobodna atmosfera. Rodzice wraz z dziećmi siedzą na miękkich matach. Później zaczynają się swobodne wędrówki po sali, także wspólny śpiew. Dzieci różnie reagują na muzykę, niektóre podrygują w rytm, inne tańczą, śmieją się. Na koncert przychodzą także mamy, które dopiero spodziewają się dziecka.

Muzykowanie daje wiele korzyści. Muzyka uspakaja, rozwija wyobraźnię oraz wrażliwość. Maluchy uczą się skupiać, wchodzą w interakcję z artystami, dotykają instrumentów. Zajęcia są dostosowane do percepcji dzieci, dlatego koncert trwa nie dłużej niż 45 minut.

BILETY WSTĘPU: opiekun – 10 zł ( od osoby ), dziecko – 7 zł, każde następne dziecko – 5 zł. Nie ma możliwości pozostawiania dziecka bez opieki. Ilość miejsc jest ograniczona. Bilety można rezerwować pod numerem tel. 48 667 20 20 lub adresem rezerwacja@muzeumpulaski.pl

Organizatorzy:
Mazowiecki Instytut Muzyki
Fundacja Muzyka jest dla Wszystkich
Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce

Patron artystyczny: Sinfonia Varsovia

Serdecznie zapraszamy.

Smykofonia kwiecien2019