DSC 0802W niedzielne popołudnie 23 lipca w winiarskim parku odbył się koncert z cyklu Letnia strefa muzyki - Gitara - zawsze na tak!

Tym razem gościliśmy utalentowanego młodego artystę Adama Wocha, który zaprezentował nam muzykę z krajów, w których gitara znajduje się w folklorze muzycznym tj. Hiszpanii, Argentyny, Brazylii. Nie zabrakło również gitary w najbardziej klasycznym ujęciu jak i nawiązania do muzyki jazzowej, czy nawet do muzyki Beatlesów.

Adam Woch, jeden z najlepiej zapowiadających się gitarzystów młodego pokolenia w Polsce. Jest laureatem ponad dwudziestu konkursów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Nagrywał dla Polskiego Radia i Telewizji. Koncertuje jako solista i kameralista. Adam Woch był wielokrotnym stypendystą „Narodowego Funduszu na rzecz Dzieci” oraz otrzymał stypendium „Młoda Polska”. Pięciokrotnie był nagradzany Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Adam wykonał fantastyczny koncert, to było godne uwagi wydarzenie kulturalne!

Serdecznie dziękujemy licznie przybyłym gościom. Dziękujemy Artyście i wspaniałej pogodzie.

fot. J. Kreczmański