baner 1200x628.rgb 06W sobotę 4 lutego o godz. 17.00 zapraszamy na niecodzienny koncert – „Przyjaciele Muzeum dla Warki”.

Wielu z nich od lat uświetnia wydarzenia kulturalne w naszym mieście. Solo, w duetach, mniejszych lub większych zespołach, na muzealnej scenie, w domu kultury, w orkiestrze, czy w zaciszu domowym; w wąskim gronie przyjaciół, a także realizując się zawodowo. Tym razem postanowili zaśpiewać i zagrać dla Was - wareckiej publiczności, znajomych, przyjaciół i gości muzeum.

Wystąpią przed Państwem:
Marcelina Woźna i Bogdan Sabała
Marcelina – wokalistka, właścicielka i założycielka Studium Wokalnego Vocalmania, instruktorka śpiewu, którą do Warki przywiodła miłość do pewnego gitarzysty basowego,
Bogdan – gitarzysta, kompozytor, od lat zaprzyjaźniony z muzeum, miłośnik gitary i dobrej muzyki, jednym słowem „warecki Jimi Henrix”.

Florek Friends Quartet
w składzie:
Dawid Bekasiewicz – saksofon barytonowy
Jakub Jaszewski – saksofon tenorowy
Jarosław Woźniak – saksofon altowy
Ryszard Florek – saksofon sopranowy i altowy

LEK ART.PL
Muzyka: Dariusz Rączka
Słowa: Dariusz Rączka
Anna Kolasa-Rączka (śpiew)
Sławomir Tkacz (bas)
Grzegorz Kalbarczyk (fortepian, gitara, śpiew)

PIONIERZY – czyli Marysia „Majka” Iwanowska i Tomek Laser Iwanowski
Kilka lat temu sprowadzili się do Warki na stałe. Kochają i wykonują muzykę w stylu country i blue grass, Swoją twórczość opierają w dużej mierze na starych ludowych utworach pochodzących z południowych oraz środkowych Stanów Ameryki Północnej.
Wszystkie utwory wykonują na instrumentach akustycznych zachowując klimat folkowo-bluegrassowy.
Tomek – banjo, gitara, mandolina, harmonijka ustna i vocal.
Marysia „Majka” – gitara, vocal.

Duet Tadeusz Pietrusiak (śpiew) i Marek Borowski (fortepian)

Informacje organizacyjne:
*Wstęp wolny!
*Ilość miejsc ograniczona
*Prosimy o potwierdzenie przybycia tel. 48 667 20 20 lub e-mailową: rezerwacja@muzeumpulaski.pl

Serdecznie zapraszamy!

plakat 50 x 70 b2 koncert z logo 01