baner NC2021 01W dniu 4 września o godz. 15.00, Starosta Grójecki Krzysztof Ambroziak i Dyrektor Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zapraszają do wzięcia udziału w akcji Narodowe Czytanie 2021

Wydarzenie organizowane pod patronatem honorowym Pary Prezydenckiej odbywa się już po raz dziesiąty. Miejscem spotkania będzie przestrzeń Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w wareckich Winiarach przy „Café Savannah". W kameralnej atmosferze fragmenty dzieła Gabrieli Zapolskiej - „Moralność Pani Dulskiej” będą czytali zaproszeni goście: samorządowcy, dyrektorzy instytucji z terenu Warki i powiatu grójeckiego, społecznicy, nauczyciele, młodzież szkolna oraz pracownicy muzeum.

Organizatorzy przygotują specjalną scenografię, przy muzealnej kawiarence, w otoczeniu parkowej zieleni. Zachęcamy mieszkańców Warki i powiatu grójeckiego oraz gości do udziału w tegorocznej akcji.