50latpsp20164W dniu 13 kwietnia, delegacja muzeum na czele z dyrektor muzeum Iwoną Stefaniak uczestniczyła w uroczystych obchodach 50-lecia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, z którą od lat jesteśmy zaprzyjaźnieni. Uczniowie szkoły wraz ze swoimi wychowawcami przygotowali na ten specjalny dzień widowisko pt. „Dziś są nasze urodziny”.

Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom i wszystkim Uczniom - serdecznie gratulujemy pięknego jubileuszu, wielu osiągnięć na polu edukacji, wychowania, uczenia lokalnego patriotyzmu i pielęgnowania pamięci wspólnego Patrona Kazimierza Pułaskiego. Całej społeczności szkolnej życzymy dalszych sukcesów i jeszcze wielu owocnych lat.

50latpsp