szydlo baner FB 216 sierpnia o godz. 16.00 zapraszamy na niedzielny koncert pod gołym niebem!

W ramach projektu realizowanego z funduszu społecznego Grupy Żywiec, odbędzie się kolejny koncert z cyklu ,,Letnia strefa muzyki’’.
Tym razem koncertową niedzielę rozpocznie zespół Kuba Szydło Trio, utalentowani muzycy:
Paweł Puszczało – bass, Rafał Stępień – piano, Kuba Szydło – drums.

Serdecznie zapraszamy do uroczego parku w Winiarach, aby usłyszeć tradycyjne brzmienie, współczesne improwizacje, ponadczasowe kompozycje.
W ten wyjątkowy dzień, przy muzealnej kawiarence Cafe Savannah, będzie można zrelaksować się przy filiżance dobrej kawy i posłuchać na świeżym powietrzu standardy muzyki jazzowej w klasycznej formie trio fortepianowego.

Zapraszamy! Wstęp wolny.

Letnia strefa muzyki sierpień 2020 Szydło 50x70

Projekt ,,Letnia strefa muzyki’’ został dofinansowany w ramach społecznego funduszu Grupy Żywiec.

Logo Grupa Zywiec