• Grupy zorganizowane mogą zwiedzać muzeum tylko z przewodnikiem.
  • Za grupę zorganizowaną uważa się minimum 10 osób.
  • Ze względu na bezpieczeństwo zbiorów oraz w trosce o zabytki w małych pomieszczeniach, grupa zwiedzająca muzeum może liczyć maksymalnie 25 osób.
  • Na ekspozycję zabrania się wnoszenia dużych toreb, plecaków, jedzenia i picia, wprowadzania zwierząt.
  • Muzeum świadczy usługi przewodnickie po ekspozycji stałej, wystawach czasowych, zabytkowym parku oraz po Warce. Za oprowadzanie turystów przez przewodnika pobiera opłaty (patrz: zwiedzanie z przewodnikiem)
  • Turystom indywidualnym i małym grupom do 18 osób polecamy audioprzewodnik w wersji polsko-angielskiej. Dysponujemy specjalną audio wycieczką dla dzieci.

  

Informujemy, że w związku z organizacją akcji „Narodowe Czytanie” w niedzielę 16 września, Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego będzie czynne dla zwiedzających do godz. 15.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. Rozpoczynamy o 16.00 w parku na terenie Café Savannah.


INFORMACJA DLA ZWIEDZAJĄCYCH - WAKACJE
Drodzy Goście, uprzejmie informujemy, że w okresie od lipca do końca września muzeum będzie czynne dla zwiedzających w następujące dni i godziny:
od środy do piątku w godz. 10.00 - 17.00
soboty-niedziele w godz. 11.00 -18.00.

Istnieje możliwość przyjęcia grup zorganizowanych także we wtorki, po uprzednim umówieniu się telefonicznie, z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Zmiany podyktowane są brakiem wycieczek szkolnych, a także okresem urlopowym. Przypominamy, że nasz park czynny jest codziennie od 6.00 do 22.00.

Informujemy również, że kasa muzeum została przeniesiona z pałacu do Centrum Edukacyjno-Muzealnego.

Serdecznie zapraszamy.