skolias2019W czerwcowy wieczór zapraszamy serdecznie Państwa na XXII Koncert z cyklu MUZZEUM JAZZKOLOS / Jorgos Skolias & Antonis Skolias.

14 CZERWCA GODZ. 19.00
sala Centrum Edukacyjno – Muzealnego
przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce

Jorgos Skolias – wokalista i kompozytor greckiego pochodzenia, artysta wyjątkowy, którego już kilka razy gościliśmy w Warce Jego nowym projektem jest duet z synem Antonisem, grającym również na perkusji.
KOLOS - to nazwa duetu, a także tytuł płyty Jorgosa Skoliasa i Antonisa Skoliasa. Duet realizuje wspomnienia Jorgosa z dzieciństwa oraz muzyczne inspiracje Antonisa. W muzyce pełnej improwizacji pobrzmiewa soul, rhythm and blues oraz folk, jest trochę akustycznie, trochę elektronicznie.
Część tekstów, to zapamiętane z dziecięcych lat strofy greckich piosenek, część to poezja Konstantinosa Kawafisa.
Całość muzyki to projekt autorski skomponowany, wyimprowizowany i zagrany na żywo w studio.
Płyta "Kolos" zdobyła uznanie szanownego gremium redaktorów oraz czytelników i słuchaczy JazzPress, Radio JazzFm.

Polecamy i zapraszamy.

Bilety w cenie 30 zł od osoby
Bilety na koncert można nabyć w kasie muzeum, zarezerwować pod numerem telefonu 48 667 20 20 lub pod adresem e-mail: rezerwacja@muzeumpulaski.pl

koncert Skolias plakat2019 A3