Letnia strefa 02W piątek 3 maja, w winiarskim parku zostanie zainaugurowany cykl spotkań pt. „Letnia strefa muzyki”, realizowany w ramach grantu z Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.

„Letnia strefa muzyki" to pomysł na cykl niedzielnych spotkań w parku, z muzyką w tle, a także udostępnienie w ciągu lata, dla lokalnych grup artystycznym, miejsca do prezentacji swoich talentów muzycznych.

3 maja o godz. 15.00, w Święto Konstytucji RP, zapraszamy Państwa do „Letniej strefy muzyki", na tarasie pałacu Pułaskich. W programie: koncert Miejskiej Orkiestry Moderato pod dyrekcją Artura Gębskiego, działającej przy Dworku na Długiej w Warce (godz. 15.00), a następnie koncert znanego już i lubianego zespołu "Ostatnia Paczka” (godz. 16.00).

Poza tym, muzeum zaprasza do letniej „Cafe Savannah" z ofertą aromatycznych kaw, herbat i ciast. Nowością kawiarenki muzealnej będą aromatyczne herbaty o różnych smakach, parzone w dzbanuszkach. Na terenie parku swoje rzemiosło artystyczne i ludowe zaprezentuje grupa twórców Communio Graphis z Góry Kalwarii.

Serdecznie zapraszamy w świąteczne popołudnie 3 maja do parku w Winiarach.

Projekt "Letnia strefa muzyki" został dofinansowany w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.
Logo Grupa Żywiec