polska za pol cenyJuż 15 marca rusza kolejna odsłona akcji „WEEKEND ZA PÓŁ CENY ‘’ organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną.

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce tradycyjnie przyłącza się do działań propagujących zwiedzanie obiektów, także poza tzw. wysokim sezonem turystycznym.

Zapraszamy do skorzystania z oferty, która przypada na 15 – 17 marca. Bilety wstępu do Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego będzie można wówczas nabyć ze zniżką 50%, czyli: Bilet normalny – 5 zł, Bilet ulgowy – 3,50zł. Proponujemy również usługę przewodnicką dla osób indywidulanych (mniej niż 10 osób) za pół ceny – czyli 15 zł. Dla każdego zwiedzającego soczyste Jabłko Grójeckie.

Szczegółowe informacje o akcji można znaleźć na stronie internetowej; www.polskazobaczwiecej.pl/  Fb; WeekendNizszychCen

Polska za pol ceny 2019