ferie warka2019Muzeum im. K. Pułaskiego zaprasza dzieci z roczników 2008-2012 na zajęcia w ramach akcji "Ferie Dookoła Świata".

Inicjatywa to wspólne przedsięwzięcie wareckich instytucji: Dworku na Długiej, Cesir Warka, Miejsko-Gminnej Biblioteki w Warce oraz naszego muzeum. Tegoroczna edycja miejskich ferii pomoże najmłodszym poznać świat.

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego zabierze dzieci w niezwykłą podróż po Ameryce... tej dawnej i współczesnej. Spotkanie rozpoczniemy od pokazu filmu o indiańskiej księżniczce, która zawróciła w głowie pewnemu Anglikowi. W dalszej części odbędą się warsztaty plastyczne i pełne amerykańskich ciekawostek opowieści. Do zobaczenia 6 lutego w Centrum Edukacyjno-Muzealnym w Warce (zajęcia będą prowadzone w godz. 10.00-14.00). Zapraszamy!

Prosimy by dzieci pamiętały o obuwiu zmiennym i wygodnym ubraniu.

ferie20192