DSC 3986 HDRJeszcze przez dwa miesiące będzie można oglądać wystawę rzeźb polsko-amerykańskiego artysty Andrzeja Pityńskiego.

Ekspozycja przygotowana została z okazji jubileuszu 50-lecia Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce przy współpracy z Narodowym Centrum Kultury.
Prezentowana wystawa wpisuje się w niemal 50-letni cykl wystaw poświęconym Polakom tworzącym w Stanach Zjednoczonych.
Ekspozycję można podziwiać w sali wystaw czasowych Centrum Edukacyjno-Muzealnego w godzinach pracy muzeum, tj. wt-pt 10:00-17:00, sb-nd 10:00-18:00. Polecamy i zapraszamy!

WSTĘP WOLNY

Prace pochodzą ze zbiorów Andrzeja Pityńskiego, Muzeum Andrzeja Pityńskiego w Ulanowie, Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie oraz osób prywatnych.