Aktualności

grafika konferencjaW dniach 27-28 czerwca 2017 r. na terenie naszego muzeum odbędzie się konferencja POLACY w Ameryce. Polsko-amerykańska konferencja naukowa z okazji 50-lecia Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, na którą serdecznie zapraszamy wykładowców z Polski i USA.

info zwiedz20174Zbliża się długi weekend. Z wyjątkiem poniedziałku 1 maja (Święto Pracy) Muzeum czynne w następujących godzinach:

konkursdwaoblicza05aJuż za niespełna miesiąc laureaci wyłonieni po II etapie V edycji konkursu DWA OBLICZA PUŁASKIEGO wyruszą na czterodniową wycieczkę do Trójmiasta, gdzie wezmą udział w WIELKIM FINALE.

dzienziemi2017 02021 kwietnia w ramach Obchodów Światowego Dnia Ziemi pracownicy muzeum wspólnie z młodzieżą z wareckich szkół sprzątali zabytkowy park.

18 kwkoleja do muzeum02ietnia Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego dołączyło do grona instytucji biorących udział w akcji „Koleją do kultury” organizowanej przez Koleje Mazowieckie.

Strefa zdrowia i relaksu30 kwietnia nastąpi otwarcie „Strefy zdrowia i relaksu w parku na Winiarach”.

karta wielkanocna na www

Drodzy Goście,

w okresie Świąt Wielkiej Nocy muzeum jest nieczynne 15 kwietnia (Wielka Sobota) i 16 kwietnia (Niedziela Wielkanocna).

DOPcz03 00110 kwietnia odbył się II etap konkursu historyczno-marynistycznego DWA OBLICZA PUŁASKIEGO, kierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu woj. mazowieckiego.

DZIEN ZIEMI BANER PALAKT www3W dniu 21 kwietnia Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce po raz kolejny włącza się w obchody Światowego Dnia Ziemi.