Aktualności

image7 grudnia w sobotę o godz. 18.00 zapraszamy na XXIII koncert z cyklu ,,Muzzeum Jazz’’ – Gniewomir Tomczyk / Project.

AP mariusz brymorW ramach cyklu spotkań AKADEMIA POLONIJNA, tym razem zapraszamy na spotkanie autorskie z Mariuszem M. Brymorą – dyplomatą pt. „Kulisy dyplomacji – 100 lat stosunków dyplomatycznych między Polską a USA”.

DOP2019 fb01Dyrektor Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce i Dowódca fregaty ORP „Gen. K. Pułaski” uprzejmie zapraszają młodzież szkół średnich województwa mazowieckiego do udziału w Konkursie historyczno-marynistycznym „Dwa oblicza Pułaskiego”.

Do hymnu11 listopada 2018 roku, w stulecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości, w całej Polsce i w wielu miejscach na świecie w samo południe zabrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego”, płynący z setek gardeł i serc.

smykofonia baner FBZapraszamy rodziny wraz z melomaluszkami (dziećmi 0-5 lat ) na spotkanie z muzyką klasyczną i nie tylko w cyklu SMYKOFONIA NA MAZOWSZU.

zegar201909Dzięki funduszom z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego rozpoczęliśmy realizację zadania konserwatorskiego pn. „Konserwacja kolekcji zegarów z Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce”.

image

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce poszukuje do zespołu osoby na stanowisko:

2019 jesien01Uprzejmie informujemy, że W dniu Wszystkich Świętych, tj. 1 listopada (piątek), Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego będzie nieczynne dla zwiedzających.

20191020 15285720 października 2019 r. Muzeum przyłączyło się do obchodów Międzynarodowego Dnia Krajobrazu, ogłoszonego przez Generalną Dyrekcja Ochrony Środowiska.

smykofonia201910010W sobotni poranek 19 października nasza sala koncertowa wypełniła się najmłodszymi sympatykami muzyki.